דנטקר לוגו

השתלת שיניים בטורקיה

אם אתם מחפשים את הטיפול המתאים ביותר עבור שן שניזוקה או חלילה שן שנפלה כתוצאה ממחלה או מכה שקיבלתם, הרי שהשתלת שיניים זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להחזיר בחזרה את החיוך המושלם שהייתם כל כך רגילים אליו עד לפני איבוד השן. השתלת שיניים זהו סוג הטיפול המומלץ ביותר עבור כל מי שנפגעה לו שן אחת או אפילו מספר שיניים – בעיקר במקומות שונים, ורוצה מאוד להחזיר את מראה שיניו בחזרה!

ולמרות שבישראל טיפול השתלת שיניים נחשב ליקר במיוחד כשכל שתל יכול להגיע לאלפי שקלים – השתלת שיניים בטורקיה לעומת זאת, זהו הפתרון הטוב ביותר לישראלים שמחפשים מקום איכותי וזול להשתלות שיניים ולצד כל זה להנות גם מחופשה איכותית במחירים נוחים.

למה לבחור דווקא בטורקיה להשתלת שיניים?

ברגע שכל אחד מאיתנו מגלה שאחת השיניים שלו נשברו או נפלו, כאן בעצם מתחיל המסע אחר חיפוש הפתרון האסתטי והראוי לחוסר בשן – כי מי מאיתנו היה רוצה לדבר עם אדם אחר ממולו ולגלות שהצד השני מסתכל לנו על השיניים (מה שלגמרי טבעי ברגע שלמישהו ממולנו חסר שן – פשוט קשה מאוד שלא להבחין בסיטואציה הזו).

המסע אחר השן האבודה מוצא ישראלים רבים מופתעים למשמע עלויות השתלת השיניים בישראל, ולכן, אחד הפתרונות הטובים ביותר לכל מי שמחפש שילוב של חופשה יחד עם טיפול אסתטי – זה, השתלת שיניים בטורקיה.

שתלים לשיניים או במונח המקצועי שלהם: "שתלים דנטליים", מתאימים לכל מי שאין לו שן או מספר שיניים במקומות שונים, כל מי שאינו יכול או רוצה לשים תותבות, למי שחשוב לשפר את הדיבור שלו ולא יכול כי חסרות לו שיניים ומי שמחפש פתרון בטוח לשן שלו לטווח ארוך של שנים.

מחיר שתל בישראל לעומת מחיר השתלת שיניים בטורקיה

בדומה לשאר טיפולי השיניים שאתם תמצאו בטורקיה, גם מחיר השתלת שיניים בטורקיה יהיה בעלות מוזלת מאשר בישראל.

בישראל הטיפולים יקרים, ולא בהכרח שהם יהיו איכותיים יותר, ובעצם, השתלת שיניים בטורקיה נחשבת לאחת הפרוצדורות האיכותיות והמבטיחות ביותר במרפאות השיניים בטורקיה ולא סתם כך אנשים מכל רחבי העולם טסים במיוחד לטורקיה לעשות השתלות שיניים.

ולמרות שישראלים רבים מעדיפים לבצע פרוצדורות אסתטיות וניתוחיות שונות דווקא בישראל, ארצנו הקטנה והאהובה היא אחת הארצות היקרות לטיפולים מהסוג הנ"ל ולכן, מוצאים עצמם ישראלים רבים טסים לטורקיה לביצוע טיפולי שיניים מכל הסוגים.

המחיר הממוצע של שתל אחד בטורקיה יעמוד על 400 דולר בממוצע, בעוד שהמחיר של שתל אחד בארץ יכול לנוע בין  3,000- 5,000 ₪ (הכל תלוי בסוג השתל שאתם תבחרו).

אילו סוגי שתלים קיימים וממה הם עשויים?

השתלים מגיעים באורכים ובצורות שונות, כך שיהיה ניתן בקלות רבה מאוד להתאים את השתלים הדנטליים לחלל הפה של כל אדם. ישנם שתלים קצרים לשיניים שמיועדים לכל מי שחסרה לו עצם הלסת והם מוברגים בחוזקה אל המיקום המיועד בחלל הפה.

שתלי מיני לעומתם, אלו הם שתלים קטנים יותר בגודלם ומיועדים לאנשים עם עצם לסת צרה במיוחד. כמעט כל השתלים עשויים מחומר הזירקוניה או לחילופין, מחומר הטיטניום שנחשבים לחומרים העמידים והאיכותיים ביותר. בגלל שהזירקוניה מעביר דרכו את קרני האור, צבעו יראה הרבה יותר אסתטי בחלל הפה שלנו.

כל הסיבות לנסוע לטיפול השתלת שיניים בטורקיה

אנחנו לא באים להכריח אתכם לעלות על טיסה לטורקיה ולעשות השתלת שיניים, אנחנו כן מאוד ממליצים לכם לעשות זאת מכמה סיבות שונות שכנראה שלחלקן אתם מאוד תתחברו!

נוחות

נתחיל מזה ששיניים שנראות טובות, בצורה אסתטית ושיניים שלמות – מאפשרות לנו חיים קלים יותר. פתאום אתם לא צריכים לדאוג אם לחייך בצילומי האירוע שאליו הגעתם, אתם לא תצטרכו לפחד לצחוק בקרבת אחרים, חיוך יפה ואסתטי זה משהו שיש לרבים מהאנשים שסובבים אותנו, וגם לכם מגיע להנות מהחיוך הזה!

אכילה משופרת

השיניים שלנו נועדו להיות הכלי השימושי ביותר ללעיסת האוכל, ברגע שחסרה שן או מספר שיניים, הלעיסה לא תהיה כמו בעבר ואתם תרגישו איך כל ביס שתיקחו יהיה לא טבעי וייקח לכם הרבה יותר זמן ללעוס אותו. באמצעות הליך השתלת השיניים אתם תוכלו לשפר באופן משמעותי את מידת נוחות האכילה שלכם, שלא נדבר גם על זה שהדיבור שלכם יושפע גם הוא מהתקנת שתלים במקומות החסרים.

בריאות חלל הפה

ברגע שיש לכם חוסרים בשיניים, הדבר משפיע על הלסת. פעמים רבות אנשים מבצעים השתלת שיניים רק בכדי למנוע מהלסת להיכנס פנימה אל חלל הפה מה שיכול בהחלט להשפיע על מבנה הפנים שלכם וליצור בעיות בחלל הפה בהמשך החיים. השיניים שלנו לא נועדו רק ליופי ולחיוך רחב ונעים, יש להן תפקיד מאוד משמעותי לחזק את כל מערכת הפה שלנו – ולכן, חשוב מאוד לשמור עליהן, ואם כבר חסרה לכם שן, הרי ששתל דנטלי בהחלט יכול להיות הפתרון הטוב ביותר לפתרון הבעיה.

השתלת שיניים בטורקיה, בדרך המהירה ובעלויות המשתלמות ביותר עם נגישות רבה לכלל מרפאות השיניים, זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לשמור על עצמכם בריאים ויפים.

טיפולי שיניים נוספים בטורקיה

השאירו פרטים, ויחזור אליכם רופא שיניים מומלץ באזורכם להתייעצות חינם:

השאירו פרטים להתייעצות עם רופא שיניים